"SAMIMI, SICAK, GÜVENILIR ORTAMIYLA TIPKI EVINIZDESINiZ.."

KALANLARIN PROFİLİ : Öğrenciler/yüksek lisans ögrencileri/kamu ve özel sektörde çalisanlar.
SUNDUKLARIMIZ : Ev rahatligi ve konforunda , kamu yurtlarindan daha da güvenli bir ortamda yasama ayricaligi.
GÜVENLIK NEDEN ÖNCELIGIMIZ: Bir metropolde yasamanin tüm risklerinden “Yuvamiz"da kalanlara uzman kadromuz, gözetiminde güvenli bir yasam sunmak önceligimiz.
FIYAT/KALITE DENGESI: Fiyatimizi evlerden ucuz,kamu yurtlarindan biraz pahali tutarak;bireyin yasam kalitesine katkida bulunmayi amaçlamaktayiz.
AYRICALIKLARIMIZ: Gençlerden olusan müsteri portfolyomuzda bireye özel yasam alani yaratmayi ön plana çikaran hedef politika izlemekteyiz.
HIJYENE VERILEN ÖNEM: Haftada bir kez yapilan genel temizlik ve yatak takimlarinin tarafimizdan degistirilmesi ile gençlerimize temiz ve düzenli bir ortam sunmaktayiz. Ve onlara ücretsiz kisisel çamasirlarini yikayip; ütüleme olanagi sunmaktayiz. Böylelikle yasama hazirlanma sürecinde ufak da olsa kisisel gelisimlerine katkida bulunmayi amaçlamaktayız..
ISINMA VE SICAK SU : Fatura masrafindan kaçinmadan sürekli simsicak bir ortamda yasamanin ayricaligini duyumsatmak; ve hijyenik bir ortam sağlamak önceliğimiz.
WIRELESS INTERNET : Yeni jenerasyonun vazgeçilmezi olan ve hatta onlar için bir yasam biçimi haline gelen internet hizmeti , bizim de önceligimiz. Bizi rakiplerimizden ayiran ve öne çikaran belki de en ayirtedici özelligimiz, kazançtan önce insan kalitesine ve onun yetistirilmesine katkida bulunmaya verdigimiz önem ve gösterdigimiz özendir.Siz ya da sizin çocuklarinizdan biri neden bu ayricalikli, yuva gibi kurumdan yararlanmasin ki?